ҚОХУ студенттері қала жастарымен және еріктілермен бірге тазалыққа атсалысты

«Аға ұрпақтың және әрбір азаматтың міндеті – аға ұрпақты жан тазалығын сақтауға, оны ысырап етпеуге шақыру», - дейді облыс әкімі Ералы Тоғжанов.

Бүгін Қазақ-Орыс Халықаралық университетінің студенттері қала жастарымен және еріктілермен бірге тазалыққа атсалысты.

Бір аптадан бері денсаулық сақтау саласының ірі кәсіпорындары, оқу орындары, бизнес өкілдері, мемлекеттік қызметкерлер, жеке сектор мамандары қаланы тазартуға белсенді түрде атсалысуда.

Екі айға созылатын сенбілік қараша айына дейін жалғасады. Облыс әкімі әрбір азаматты қаланы тазалауға шақырады.

_____________________________________________________________________________________________________________________________________________________

«Долг старшего поколения и каждого гражданина - поощрять старшее поколение сохранять чистоту души и не растрачивать ее», - говорит аким обрасти Ералы Тоғжанов.

Сегодня студенты Казахско-Русского Международного университета вместе с молодёжью и волонтёрами города участвовали в уборке.

Уже неделю крупнейшие производственные предприятия здравоохранения, образовательные учреждения, представители бизнеса, госслужащие, специалисты частного сектора активно вносят вклад в уборку города.

Двухмесячная уборка продлится до ноября. Аким области призывает каждого гражданина к чистоте города.