2023 жылдың 5-мамырда Қазақ-Орыс Халықаралық университеті Alikhan Bokeikhan University ұйымдастыруымен өткізілген «Қазіргі әлемдегі қазақстандық ғылым: мәселелері мен болашағы» атты Халықаралық ғылыми-тәжірибелік конференцияға қатысты

2023 жылдың мамыр айының 5-жұлдызында Қазақ-Орыс Халықаралық университеті Alikhan Bokeikhan University-нен (Семей қ.) «Қазіргі әлемдегі қазақстандық ғылым: мәселелері мен болашағы» атты Халықаралық ғылыми-тәжірибелік конференциясына қонақ ретінде қатысуға шақырту алды.

Халықаралық ғылыми-тәжірибелік конференциясының жұмысына қазақстандық және шетел жоғары оқу орындары қатысты:

• Қырғыз-Қазақ университеті, Бішкек қ., Қырғыз Республикасы;
  • Намсеул Университеті, Оңтүстік Корея;
  • Мәскеу политехникалық университеті, Мәскеу қ., Ресей Федерациясы;
  • М.В. Ломоносов атындағы Мәскеу мемлекеттік университеті, Мәскеу қ., Ресей Федерациясы;
  • Ресей Федерациясының Үкіметі жанындағы Қаржы университеті, Мәскеу қ., Ресей Федерациясы;
  • «Синергия» Мәскеу қаржы-өндірістік университеті, Мәскеу қ., Ресей Федерациясы;
  • Кубан мемлекттік университеті, Краснодар қ., Ресей Федерациясы;
  • Семей Медициналық университеті, Семей қ. және т.б.

Қазақ-Орыс Халықаралық университеті өзара ынтымақтастық үшін Alikhan Bokeikhan University ректоры Ш.А.Құрманбаеваға, стратегиялық даму және ғылым жөніндегі проректоры А.К. Кайшатаеваға, модераторлар А.А.Орынбасараға, Д.Т.Тургалиеваға алғысын білдіруде.

5 мая 2023 года Казахско-Русский Международный университет получил приглашение принять участие в качестве гостя в Международной научно-практической конференции «Казахстанская наука в современном мире: проблемы и перспективы», организованная Alikhan Bokeikhan University (г.Семей).

В работе Международной научно-практической конференции приняли участие казахстанские и зарубежные организации высшего и послевузовского образования:

• Кыргызско-Казахский университет, г.Бишкек, Кыргызская Республика;
  • Намсеульский Университет, Южная Корея;
  • Московский политехнический университет, г.Москва, Российская Федерация;
  • Московский государственный университет имени М.В. Ломоносова, г.Москва, Российская Федерация;
  • Финансовый Университет при Правительстве Российской Федерации, г.Москва, Российская Федерация;
  • Московский финансово-промышленный университет «Синергия», г.Москва, Российская Федерация;
  • Кубанский государственный университет, г. Краснодар, Российская Федерация;
  • НАО «Медицинский университет Семей», г.Семей и др.

Казахско-Русский Международный университет выражает огромную благодарность за взаимное сотрудничество ректору Alikhan Bokeikhan University Ш.А.Курманбаевой, проректору по стратегическому развитию и науке Alikhan Bokeikhan University Кайшатаевой А.К., модераторам конференции А.А.Орынбасаровой, Д.Т.Тургалиевой.